TR | EN

Ankara Çelik Konstrüksiyon

Ankara Çelik Konstrüksiyon üreten firmamız sizler için en kaliteli ürünleri sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Çelik konstrüksiyonlar tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle ülkemizde olduğu gibi deprem tehditi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilir. Çoğu zaman Ankara Çelik Konstrüksiyon firmaları tarafından üretilen çeliklerle fabrika binaları, hangar, spor tesisleri, depo ve atölyeler yapılarak kullanılan geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Ankara Çelik Konstrüksiyon Firması

Ülkemizdeki şehirler 1. ve 2. derecede deprem bölgesinde yoğunlaşır. Çelik Konstrüksiyon yapı sistemlerine olan tercih günümüzde artmıştır. Çelik yapılar diğer taşıyıcı sistemlere göre çok üstün mekanik özelliklere , statik yeteneklere ve uygulama kolaylığına sahiptir. Yapılar, hızlı, güvenli ve ekonomik olması ve belirli standartlara sahip olması nedeniyle hızla yaygınlaşan çelik yapı sistemidir.

Günümüz teknolojisiyle birlikte Ankara Çelik Konstrüksiyon yetenekleri birleştiğinde depreme oldukça dayanıklı yapılar inşaa edilebilir. Yapıların dayanıklı olması çok önemlidir. Şu unutulmamalıdır. Deprem değil binalar öldürür. Bu yüzden binaların sağlam olması çok önemlidir. Çelik Konstrüksiyon Firmaları özenle ürettikleri çelikleri binaların güvende olmasını sağlar.

İnşaat sektöründe sıkça kullanılan Çelik Konstrüksiyon (Steel Construction) ve köprü genleşme derzleri çeşitli uygulamalarda kullanılabilir ve sıcaklık talebi, basınç ve boyutunda değişiklik gösterebilir. Genleşme derzleri ve Çelik Konstrüksiyon (Steel Construction) birçok uygulamada kullanılabilir ve üstün titreşim ve ses nemlendirme özelliği sunar. Genleşme derzlerinde titreşimi emmek, yanlış hizalanmayı düzeltmek, termal değişiklikler için genişlemek ve harekete uyum sağlamak için tasarlanmıştır.

Çelik Konstrüksiyon, güvenlik, sağlık, çevre, dayanıklılık ve kullanım ömrü ile ilgili birçok uygulamada kullanılmaktadır. Genleşme Derzleri normalde kenarsızdır ve düşük veya daha yüksek basınç ve sıcaklıklarda iken eksenel, yanal ve açısal hareketleri absorbe edebilir. Yapım teknikleri nedeniyle Genleşme Derzleri, piyasadaki eşdeğer metalik olmayan körelmiş alternatiflere kıyasla nispeten hafiftir.

Ankara Çelik Konstrüksiyon, güvenlik, sağlık, çevre, dayanıklılık ve kullanım ömrü ile ilgili birçok uygulamada kullanılmaktadır. Bu genleşme derzleri çeşitli kauçuktan yapılmıştır. Düşük, yüksek basınç ve sıcaklık altında iken eksenel, yanal ve açısal hareketleri absorbe edebilirler. Çelik Konstrüksiyon (Steel Construction), yapım teknikleri ve kauçuk kalitesi ve karışımları nedeniyle su, sıcak su, içme suyu, soğutma suyu, atık su, deniz suyu vb. alanlarında çok uygundur. Kapsam ayrıca, uygulamalar için genleşme derzleri ihtiyacını da kapsar (zayıf) asitler, alkaliler, sıkıştırılmış hava, yağlar, benzin, gres ve çözücüler.