TR | EN

Ankara Köprü Bağlantı Elemanları

Köprü veya yapılardaki titreşimlerin absorbe edilmesi veya daha büyük yapıların parçalarının sağlam şekilde bir arada tutulması görevini gören parçalara köprü bağlantı elemanları denir. Firmamız Ankara Köprü Bağlantı Elemanları imaları yapmaktadır.

Ankara Köprü Bağlantı Elemanları İmalatı

Bazı durumlarda deprem gibi doğal felaketler veya yapının bir yerden biryere yerleşiminde kolay hareket için Ankara Köprü Bağlantı Elemanları kullanılmaktadır. Bu parçalar genişletme eklemleri, güvenlik, güvenilirlik sağladıkları ve zamanla iyi davrandıkları için çok popüler hale geliyor. Birçok modern yapıda kullanılıyorlar ve hızla son derece popüler hale geliyorlar. Bunlar olmadan, sürekli titreşim ve stres sebebiyle büyük bir yapı sonunda kırılırdı.

Firmamızın ürettiği Ankara Köprü Bağlantı Elemanları ve genleşme derzlerinin en iyi tarafı, kullanıcının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmesidir. Profesyonel bir şirket olan firmamız, projenizi yakından inceleyecek ve ürünlerini özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacaktır.

6

Sizinle sadece tasarım özelliği hakkında konuşmakla kalmıyoruz. Bazı büyük projeler ve yapılar, özel dikkat seviyesine ihtiyaç duyar ve kararlı bir genleşme derzine ihtiyaç duyarlar. Köprü Bağlantı Elemanları derz tüm basınca dayanabilmelidir ve aynı zamanda tüm parçaları bir arada tutmalıdır.

VEKKON Köprü Bağlantı Elemanı İmalatı

Ankara Köprü Bağlantı Elemanları çoğunlukla köprü yapılarında kullanılır. Tasarımları aynı zamanda pürüzsüz bir yüzey oluşturarak sürekli bir trafik izni vermelidir. Firmamız gibi iyi bir üretici de sıcaklık değişimlerini ve yapısal gücünü değerlendirecektir.

Köprü Bağlantı Elemanları genleşme derzleri, köprü bükülmesini durduracak ve parçaların daha basit bakımını sağlayacaktır. Herhangi bir köprü hareketleri tek bir boşluk kapasitesini aştığında. Üretim için biraz daha karmaşıktırlar ancak güvenilirlik sağlarlar ve herhangi bir yöne yönelik hareketleri barındırabilirler.

Köprü Bağlantı Elemanları genleşme derzi boşluğu kapatsa bile, tren için sürekli bir yüzey temin edebilmelidir. Bu tür bir proje, özel bir uzmanlık seviyesine ihtiyaç duyuyor ancak VEKKON gibi bir şirket bunu ucuz bir fiyata yapabiliyor.

Köprü bağlantı elemanlarının yanında genleşme derzlerinin bir diğer popüler kullanımı borulardır. Boru açılımları son derece zorunludur, özellikle bazı büyük sıcaklık değişimlerine ihtiyaç duyan sistemlerde. Çoğunlukla baskı altında olan ve şoka ya da yoğun titreşime dayanmak zorunda kalan dinamik sistemler için geçerlidir. Bu tür eklemler özel bir yaklaşım gerektirir ve genellikle metal veya cam elyaf ile yapılırlar.