TR | EN

Ankara Küresel Mesnetler

Ankara Küresel Mesnetler Şirketi VEKKON, çubuk kenarı ve küresel rulman endüstrisinde dünya lideri olarak biliniyor. Oldukça bilgili mühendislik personelimiz, hareket aktarımı gereken uygulamalarda daima yardımcı olmaya hazırdır.

Tecrübeyle birlikte mühendislerimiz, tasarım, sorun giderme veya çubuk uçları veya Küresel Mesnetler hakkındaki sorularınızı yanıtlamak için gerekli uzmanlık ve saha deneyimlerine sahiptir. Mühendislerimiz, tüm rulman, mesnet ve derz gereksinimlerinize pratik, uygun maliyetli çözümler geliştirmek için sizinle birlikte çalışır.

Ankara Küresel Mesnet Üretimi

Madencilik ekipmanları ve çimento endüstrisi üreticileri ile yakından çalışır. Çeşitli müşteri uygulamalarına göre rulmanlar tasarlarız. Ve ürünlerimiz, yüksek işletme güvenliği ve güvenilirliği, yüksek yükleme kapasitesi, daha az bakım talebi ve şok ve titreşimin yüksek absorpsiyonu olmak üzere büyük avantajlar sunar.

Uygulama: Tema Parkı veya Lunaparklar

Tipik Ürünler: Küresel Mesnetler
Küresel Mesnetler, Tema parkındaki farklı tesislerde kullanılır, örneğin, hassas rulmanlar, rulo halatı için rulmanlar ve diğerleri. Bu rulmanlar genellikle gece gündüz çalışır ve güvenilir olmalıdır. Herhangi bir rulman arızası halka tehlike oluşturacak ve beklenmedik bir kazaya neden olacaktır.

Çözüm:
Ankara Küresel Mesnet Eğlence tesisleri üreticileri ve kullanıcıları ile olan işbirliği sayesinde rulmanların teknik özelliklerini anlıyor. Küresel Mesnetler, kaynağın arızalanmasını önlemek için hammaddeye katı denetim uygular.

Bütün yapılar esnektir ve yapısal bütünlüğü tüm koşullar altında sürdürülmelidir. Yapıların yapısal yataklama sistemleri çok önemlidir. Üst yapı ve destekleyici yapı dikey yüklerin ve rotasyonların güvenli aktarımın sağlanması açısından önemli bir göreve sahiptir.  Ankara Küresel Mesnetler  projenize özel olarak tasarlanır ve boyutlandırılır.

Pot Mesnet ister sabit, tek yönlü veya çok yönlü, pot rulmanları aktarımı
dikey ve yatay yük kombinasyonları ile uzunlamasına ve
çapraz yer değiştirmeler sağlar. Ayrıca bir yükseltme ile donatılabilirler.