TR | EN

Bridge Expansion Joint

Köprü Genleşme Derzi

Misyonumuz, piyasadaki en kaliteli ürünleri, sektördeki en rekabetçi fiyatlandırma ve en hızlı geri dönüş ile birleştirmek. Bridge Expansion Joint üretiminde hem kaliteli hem de rekabetçi fiyatları ön planda tutuyoruz.

Her zaman uyguladığımız ve harika sonuçlar aldığımız bir formülümüz var. Kalite + Değer + Hızlı Geri Dönüş + İstisnai Müşteri Hizmeti = Tamamen Memnun Müşteriler Bu formülü uyguladığımız sürece her zaman kaliteden ödün vermeden hızlı şekilde uygun fiyata ürünler üretebiliriz.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana doğrudan yukarıda gösterilen formüle dayanıyor ve her zaman müşterilerin ihtiyaç duyduğu ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor. VEKKON, bize tekrar tekrar gelen memnun müşterilerin gösterdiği gibi hiçbir zaman geri göndermedi.

Yeni müşterilerle yeni ve karşılıklı olarak tatmin edici ilişkiler kurmak için sabırsızlanıyoruz ve mevcut müşterilerimize sadık dönüşleri için teşekkür ediyoruz. Hem işlerini hem de saygılarını kazanmaya devam etmeyi umuyoruz.

Bridge Expansion Joint köprü genleşme derzleri, bir güverte ekleminin bitişik tarafları arasındaki boşlukta yumuşak geçiş sağlamak için tasarlanan yapısal elemanlardır, aynı zamanda bir köprü güvertesinin iki tarafının (güverte hareketi eklemi) göreceli çevirisi ve / veya dönmesine izin verir.

Firmamız dünya çapında faaliyet gösteren ve altyapı, inşaat ve sanayi pazarları için ürünlerin tasarım ve üretimine adanmış bir mühendislik ve üretim şirketidir.

Bridge Expansion Joint, (Köprü Genleşeme Derzi) bir güverte ekleminin bitişik tarafları arasındaki boşlukta yumuşak geçiş sağlamak için tasarlanan yapısal elemanlardır, aynı zamanda bir köprü güvertesinin iki tarafının (güverte hareketi eklemi) göreceli çevirisi ve / veya dönmesine izin verir.

Bridge Expansion Joint (Köprü Genleşme Derzi) genel olarak kauçuk, çelik plaka ve köşebentten imal edilmiştir. Çelik plakalar, taşıma kapasitesini güçlendirmek için kauçuk köprü genişlemesine yerleştirilmişlerdir ve ana şebekenin genleşme deformasyonunu karşılamak için demiri boyunca serbestçe kayabilirler.

Mükemmel sızdırmazlık ve kauçuğun şok emici etkisi nedeniyle, kauçuk köprü genleşme derzleri su geçirmezlik ve gürültüyü azaltmada iyi sonuç verir. Kauçuk plakaların elastikliği ve teleskopik kanaldaki kayma deformasyonu, tüm cihazın teleskopik hareketi gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır.

Özellikleri:

  • Bridge Expansion Joint birinci sınıf kauçuktan yapılmıştır, yaşlanma karşıtıdır ve uzun ömürlüdür.
  • Aşınma direnci ve korozyon direnci vardır.
  • Kauçuk köprü genleşme derzleri, araçların ve yayaların ağırlığına dayanabilir.
  • Kurulum sırasında, tabandaki cıvata delikleri ve her bir kavşak, kauçuk köprü genleşme derzlerinin tamamının suya dayanıklı olmasını sağlayan yapışma maddesi ile doldurulur.
  • Kauçuk köprü genleşme derzleri, araçların düzgün çalışmasını ve gürültü olmamasını sağlar.