TR | EN

Expansion Joint

Expansion Joint: Yol ve Köprü yapımının bağlantı aşamalarında kullanılan üretim esnasında önemli özniteliklere sahip genleşme farklı çeşitlere sahip bağlantı ürünleridir. Üretim sırasında ham madde ve teknolojik ekipmandan ödün verilmeden üretilmesi gerekir. Depreme karşı titreşim emme ve açılma hareketlerine uygun şekilde cevap verebilmesi gerekir. Belirli uzunluklarda Expansion Joint Vekkon TS serisi modüler yapıyla bir araya getirilebilir. Ürünlerimiz ODTÜ – Makine Mühendisliği bölümü tarafından titreşim testine tabi tutulmuş ve başarıyla geçmiştir. Köprü tipine göre çeşitli geniş kullanım alanına sahip olan ürünler uzun yıllar dayanıklılık gösterebilecek kalitede üretilmektedir.

Ankara Polatlı’da 7000 m² üretim fabrikası olan Vekkon Endüstri taşeron ve müteahhit firmalara profesyonel olarak hizmet ulaştırmaktadır. Üretim aşamaları kalite standartları ve ISO 9001 şartlarına uygun olarak tamamlanmaktadır. Uygulama sonrası köprü ve otoyollarda düşük ses oluşumuyla karşılanmaktadır. Çünkü kaliteli ham madde doğru üretim tekniğiyle kendini ispatlamış modüler bir yapıyı ortaya çıkarmaktadır. Uygulama sonrası köprü ve otoyollarda bağlantı parçalarına neredeyse bakım yapılmaz çünkü deforme olmaya dayanıklı parçalar çok az bakım çalışması gerektirir. Bakım çalışmasının kısa süreli ve zahmetsiz olması otoyollarda uzun süreli yol kapanmasına yol açmaz. Bakım çalışmalarının çeşidine göre belirlenen periyotlara kolaylıkla uyum sağlar. Uygulama süresinde ise kolay ve hızlı montaj imkanı sağlamaktadır. Yapılan işe göre bir çok uygulama çeşidine olanak sağlar. Örneğin eski ve ya başarısız derzlerin değişimine olanak sağlar. Yeni parçalar tüm ürünlerimizin kendi imalatımız olmasından kaynaklı uzatma ve ekleme parçalarına sahiptir. Bu sayede tam anlamıyla güvenli ve her işe uygun montaj işlemlerini başarıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Expansion Joint Hakkında

Vekkon Endüstri A.Ş. uzun yıllardır bir çok başarılı projeye imzaya atmıştır. Projenin başlangıcından sonuna kadar yüksek kaliteli ve işini hakkıyla yaparak güvenilir bir marka olmuştur. Bir çok proje’de çalışmanın bilgi ve tecrübesiyle ilerleyen dönemlerde özel projelerde özgün çözümler üretebilme kabiliyetine sahiptir. İşinize uygun özgün ve profesyonel çözümler üretebilme kabiliyetini Kriterlere Uygunluk Belgesi ile belgeledik. Uzman kadromuzun işini severek ve benimseyerek gerçekleştirmesi altına attığımız her imza da bizlere gurur kaynağı olmuştur.

Özel ya da standart projelerinize uygun çözümler ve mühendislik hizmetleri için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin projelerinizde stres oluşturabilecek sorunları önceden güvence altına almaktayız. İşimizi tek seferlik düşünmeyerek yapılan işin kaliteli hizmet ve profesyonel uygulamayla anılarak ilerleyen dönemlerde projelerde tercih sebebi olmayı benimsiyoruz. Bu ilkeye dayanarak doğru fiyat politikasıyla mutlu müşteri ailemize katılmanızı çok isteriz.