TR | EN

Genleşme Derzi Yapan Firmalar

Genleşme Derzi Yapan Firmalar yapılar ve köprüler için genleşme derzleri üretirler. Kaliteli bir genleşme derzi binanın sağlamlığı açısından önemlidir. Firmamız genleşme derzi sistemlerinin üretiminde Türkiye’de lider konumdadır.

Genleşme Derzi Yapan Firmalar ‘ın Seçimi

Expansion Joint yani genleşme derzi bir yapı için en önemli parçalardan biridir. Bu yüzden Genleşme Derzi Yapan Firmalar içinden seçim yaparken özenle araştırma yapılmalıdır.

Neden Genleşme Derzi Üretiminde Bizi Seçmelisiniz?

Genleşme Derzi Yapan Firmalar içinden bizi seçmelisiniz. Ürettiğimiz genleşme derzleri trafiğe dikkat çeken bir konfor ile yol köprülerinin genişleme, daralma, çevrilme ve döndürme hareketlerini absorbe etmek için tasarlanmış, çelik takviyeli kauçuk modüllerinden oluşur. Bu, köprü piyasasında mevcut en iyi sistemlerden biridir.

Firmamıza ait özel bir sistem ile oluşturulan genleşme derzlerimiz su emilimini önleyerek beton içindeki güverte ve alt yapıları korumak için tasarlanmıştır.

4-6

Profesyonel Çözümler

Profesyonel bir şirket olarak firmamız, projenizi yakından inceleyecek ve ürünlerini özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacaktır. Genleşme derzleri için sadece tasarım özelliği hakkında konuşmakla kalmıyoruz. Bazı büyük projeler ve yapılar, özel dikkat seviyesine ihtiyaç duyar ve kararlı bir genleşme derzine ihtiyaç duyarlar. Derz tüm basınca dayanabilmelidir ve aynı zamanda tüm parçaları bir arada tutmalıdır.

Tecrübe

VEKKON Expansion Joint, köprü inşaat endüstrisi için genleşme derzleri tasarımı ve imalatı alanında ön plana çıkıyor. VEKKON,  Köprü Genleşme Derzi üretiminde Türkiye’nin lider firmalarından biridir. Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan fabrikamız 3500m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 7000 m²’lik bir alanda bulunmaktadır. VEKKON Köprü Genleşme Derzi üretiminde ISO 90001 standartlarına uygun üretim yapmaktadır.
Genleşme derzleri benzersiz ortamlarda çalışır ve bir köprü yapısının sürdürülebilirliği için kritik bir bağlantıdır. Yetersiz genleşme derzlerinin etkileri veya uygun olmayan bir sistem seçimi bir köprünün yapısal bütünlüğünü ciddi biçimde zayıflatacaktır. VEKKON, köprü genleşme derzlerinin performansını, korunmasını ve kurulumunu geliştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.
  • Kalite Politikamız, müşteri beklentilerini karşılayan, geçerli standartlara uygun, rekabetçi fiyatlarla sunulan ve şirkete kâr sağlayan ürünler veya hizmetler sunmaktır.
  • Çalışanlarımıza verimli bir şekilde performans göstermeleri için eğitim verme.
  • Sıfır hata ürünleri elde etmek için operasyonlarımızda kaliteyi artırmak için derecelendirmeye kadar sürekli teknoloji.
  • Kalite yönetim sisteminde etkin izleme ve iyileştirme.
  • Tüm çalışanlarımızın taahhüdü.