TR | EN

Köprü Bağlantı Elemanları

Köprü Bağlantı Elemanları herhangi bir titreşimi absorbe etme veya daha büyük bir yapının parçalarını bir arada tutma rolüne sahiptir. Bazen, yerden bir yere yerleşim ya da deprem durumunda daha kolay bir hareket sağlamak için kullanılmaktadır. Köprü Bağlantı Elemanları; genişletme eklemleri, güvenlik, güvenilirlik sağladıkları ve zamanla iyi davrandıkları için çok popüler hale geliyor. Birçok modern yapıda kullanılıyorlar ve hızla son derece popüler hale geliyorlar. Bunlar olmadan, sürekli titreşim ve stres sebebiyle büyük bir yapı sonunda kırılırdı.

Köprü Bağlantı Elemanları Ne İşe Yarar?

VEKKON’da Köprü Bağlantı Elemanları üretiminde kalitenin birçok şeyin ötesine geçtiğine inanıyoruz. 
Bizim için kalite, “güven” inşa etmektir.
Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Köprü Bağlantı Elemanları

Köprü Bağlantı Elemanları

Köprü Bağlantı Elemanları ve genleşme derzlerinde en iyi şey, kullanıcının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmesidir. Profesyonel bir şirket, projenizi yakından inceleyecek ve ürünlerini özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacaktır. Sadece tasarım özelliği hakkında konuşmakla kalmıyoruz. Bazı büyük projeler ve yapılar, özel dikkat seviyesine ihtiyaç duyar ve kararlı bir genleşme derzine ihtiyaç duyarlar. Köprü Bağlantı Elemanları derz tüm basınca dayanabilmelidir ve aynı zamanda tüm parçaları bir arada tutmalıdır.

Lojistik nedenlerden ötürü, bazı geniş genleşme derzleri sahada kolayca üretilmektedir. Mühendisler, eklemlerin gelecekteki projeniz için etkili ve sürdürülebilir olacağından emin olarak sitenize geleceklerdir.

Köprü Bağlantı Elemanları çoğunlukla köprü yapılarında kullanılır. Tasarımları aynı zamanda pürüzsüz bir yüzey oluşturarak sürekli bir trafik izni vermelidir. VEKKON gibi iyi bir üretici de sıcaklık değişimlerini ve yapısal gücünü değerlendirecektir. Köprü Bağlantı Elemanları genleşme derzleri, köprü bükülmesini durduracak ve parçaların daha basit bakımını sağlayacaktır. Herhangi bir köprü hareketleri tek bir boşluk kapasitesini aştığında. Üretim için biraz daha karmaşıktırlar ancak güvenilirlik sağlarlar ve herhangi bir yöne yönelik hareketleri barındırabilirler.

Köprü Bağlantı Elemanları genleşme derzi boşluğu kapatsa bile, tren için sürekli bir yüzey temin edebilmelidir. Bu tür bir proje, özel bir uzmanlık seviyesine ihtiyaç duyuyor ancak VEKKON gibi bir şirket bunu ucuz bir fiyata yapabiliyor.

Genleşme derzlerinin bir diğer popüler kullanımı borulardır. Boru açılımları son derece zorunludur, özellikle bazı büyük sıcaklık değişimlerine ihtiyaç duyan sistemlerde. Çoğunlukla baskı altında olan ve şoka ya da yoğun titreşime dayanmak zorunda kalan dinamik sistemler için geçerlidir. Bu tür eklemler özel bir yaklaşım gerektirir ve genellikle metal veya cam elyaf ile yapılırlar.

Bağlantı, borunun iç basıncına dayanabilmesi için konvolüsyon şekli ile tasarlanmıştır. Bununla birlikte, mafsal katı olmamalı ve belirli bir esneklik seviyesi gerekiyor. Bu tür açılımlar dengeleyiciler olarak da bilinir, çünkü termal hareket için temelde “dengeleyebilir”. Köprü Bağlantı Elemanları her büyük yapı için zorunludur. Kalite ve güvenilirlik istiyorsanız, profesyonel bir şirketle çalışmanız gerekir.

 

Köprü Bağlantı Elemanları Sistemi

 

Su geçirmez, trafiğe dayanıklı, yeni ve yenilenebilir köprü Köprü Bağlantı Elemanları, genleşme derz sızdırmazlığı.

VEKKON Köprü Bağlantı Elemanları sert çevre koşullarını gidermek üzere tasarlanmıştır ve diğer teknolojilere kıyasla daha fazla hareket kabiliyetine, daha düşük sıcaklık esnekliği ve daha yüksek sıcaklık kararlılığına sahiptir. Köprü Bağlantı Elemanları hızlı çevirme ve onarım sağlar. Köprü Bağlantı Elemanları Sistemi, yatak pedleri ve destek yapılarını köprülemek için bakım maliyetlerini önlemeye ve / veya azaltmaya yardımcı olur. Öncelikle altyapı pazarları için tasarlanmış olan, eski veya arızalı köprü genleşme derz sistemlerinin yeni inşaatı ve yenilenmesi için idealdir: Betonarme/ beton yüzeyler /  Yeniden birleştirilen yüzler/ Mevcut gömülü metal açıların sökülmesi ve sökülmesinin mümkün olmadığı veya uygun olmadığı durumlarda / Parapetler, kaldırımlar, jarjör bariyerler vb. tüm sıvı sızdırmazlık derzlerinin kalıcı olarak yerine konması halinde

Sistem, birleştirilmiş silikon körükler bir silikon sızdırmazlık bandı ile derz yüzeylerine kilitlenmiş olarak, önceden birleştirilmiş, silikon ve köpük bir hibrid içermektedir. Köprü Bağlantı Elemanları, hücresel köpük taban malzemesine bir hidrofobik akrilik emdirme özelliğine sahip olup, asfalt, mum veya izobütilen bazlı ürünlerinde bulunmayan düşük sıcaklık esnekliği ile sonuçlanmaktadır.

VEKKON – Köprü Bağlantı Elemanları Bridge Serisi

VEKKON Köprü Bağlantı Elemanları, hava basıncı bulunan ve özel olarak formüle edilmiş bir yapıştırıcıyla yapıştırılmış patentli yapısal sızdırmazlık derz sistemidir. Düzgün monte edildiğinde, yüksek performanslı VEKKON eklem sistemi, tekrarlanan mekanik veya termal hareketlere maruz bırakıldığında parçalanamaz, çıkmaz veya orijinal yerine kaymaz.

Köprü Bağlantı Elemanları Ürün Özellikleri

ÖZELLİKLER:
  • Hava basınçlı epoksi bağı
  • Sızdırmayan sürekli conta
  • Patent korumalı
  • Kimyasal maddelere dayanıklı neopren
  • Karmaşık mitterlere ulaşır

Köprü Bağlantı Elemanları contaları, genişleme derzlerini tecrübeyle kanıtlamış alanla etkili bir şekilde sızdırmaz hale getirmenizi sağlayan önceden oluşturulmuş neopren sıkıştırma contalarıdır. Elastomerik eleman, hava, güneş ışığı, yağlar ve darbe maruziyetinden kaynaklanan bozulmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Köprü Bağlantı Elemanları contalar ağır trafik ve yüksek yük uygulamaları için çeşitli kesit ve ebatlarda mevcuttur.

ÖZELLİKLER
  • Önceden oluşturulmuş elastik conta
  • Genel inşaat için uygun maliyetli çözümler
  • Yüksek aşınma ve ultra-menekşe direnç
  • İç kesit web yapılandırması sürekli ve düzgün kuvvetler uyguluyor
  • Çeşitli yapı konfigürasyonları

DÜŞÜK STRES TASARIMI

Normal döngüsel hareket sırasında, katlanmış ters “V” şekli nedeniyle VEKKON Köprü Bağlantı Elemanları conta gergin değildir. Bu hem sızdırmazlık hem de yapışkan üzerindeki gerilimi düşürür ve tipik olarak kalıplanmış sızdırmazlık macunlarında bulunan kohezyon arızası olasılığını ortadan kaldırır.

BÜYÜK HAREKET ARALIĞI

VEKKON, tek hücreli mafsal açıklıklarına özgü tüm hareketleri kapsayan üç farklı boyutta üretilmiştir.

SICAKLIĞA DAYANIKLI

Köprü Bağlantı Elemanları neredeyse her ortamda esnek kalacaktır. VEKKON’un malzeme stabilitesi sıcaklık aralığı yüksektir.

ULTRAVİYOLE RADYASYON VE OZON REZİSTANSI

VEKKON mühür, ultraviyole radyasyonun ve ozon saldırısının zarar verici etkilerine karşı oldukça dirençli olduğu anlamına gelen bir inorganik taban silikonundan oluşur. Bu direnç UV maruziyeti nedeniyle bozunan diğer sızdırmazlık sistemlerinde yaygın olarak bulunan organik kauçuktan çok daha üstündür.

ÇOK YÖNLÜ

Köprü Bağlantı Elemanları, çelik, beton ve elastomerik veya polimer beton yüzeylere eşit derecede iyi bağlar. VEKKON, başarısız şerit conta derzlerini yeniden kapatmak için de kullanılabilir ve düzensiz, konik ve sızdırmaz eklem açıklıklarıyla iyi çalışır. Bu özellikler VEKKON bakım ve yenileme projeleri için ideal kılar.

HIZLI VE BASİT KURULUM

Kumlama sonrası (gerekirse) ve astarlanma, kurulum süresiçok kısadır. Kurulum tamamlandıktan kısa süre sonra şerit trafiğe açılabilir.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

BAKIM DOSTU

Delinme durumunda VEKKON, silikon esaslı kilitleme yapıştırıcısı kullanılarak kolayca onarılabilir. Daha ciddi zarar görürse, yerel olarak hasar gören parçalar çıkarılabilir ve yeni parçalar birleştirilebilir.

MOLOZ DOSTU, KENDİLİĞİNDEN TEMİZLEYEN TASARIM

Ters çevrilmiş “V” şekli, enkazı, bağlandığı ve sabitlendiği contanın kenarlarına yönlendirir. Bisiklet sürüş esnasında enkaz yukarı doğru yönlendirilir ve böylece delinme olasılığı azaltılır. “V” şeklindeki diğer sistemler desteksiz ortama doğru enkazı doğrudan sızdırmaz hale getirir, bu da enkaz deliklerine daha duyarlı hale gelir.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Köprü Bağlantı Elemanları, genleşme derzleri, köprü bakım ve onarım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.