TR | EN

Köprü Genleşme Derzi Firmaları

Köprü genleşme derzleri köprülerin ağır yüklere ve güçlü rüzgarlara karşı dayanıklı olmasını sağlar. Köprü Genleşme Derzi Firmaları köprüler ve yapılar için özel genleşme derzleri üretirler ve bunları sağlam olmaları için özel testlerden geçirirler. VEKKON köprü genleşme derzi firmamız Türkiye’de önde gelen firmalar içindedir.

 

Köprü Genleşme Derzi Firmaları Nasıl Seçebiliriz?

Köprü genleşme derzleri bir köprü için çok önemli bir yere sahiptir. Özel testler yapılmalı ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden sağlamlık raporu alınmalıdır. Köprü Genleşme Derzi Firmaları içinden seçim yaparken özenle araştırma yapılmalıdır.

7

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Köprü Genleşme Derzi Firmaları tabi ki en güvenilir olan ve yıllardır bu işi yapan firmalardan birini seçmelisiniz. Üretimini yaptığımız genleşme derzleri köprü üzerindeki trafiğe göre yapılmış bir konfor ile yol köprülerinin genişleme, daralma, çevrilme ve döndürme hareketlerini absorbe etmek için tasarlanmış, çelik takviyeli kauçuk modüllerinden oluşur. Ürettiğimiz genleşme derzleri, köprü piyasasında mevcut en iyi sistemlerden biridir.

Firmamıza ait özel bir sistem ile oluşturulan genleşme derzlerimiz su emilimini önleyerek beton içindeki güverte ve alt yapıları korumak için tasarlanmıştır.

Kaliteli Genleşme Derzi

Firmamız profesyonel ve kurumsal olarak çalışarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Ekibimiz projenizi yakından inceleyecek ve ürünlerini özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacaktır. Genleşme derzleri için sadece tasarım özelliği hakkında konuşmakla kalmıyoruz. Bazı büyük projeler ve yapılar, özel dikkat seviyesine ihtiyaç duyar ve kararlı bir genleşme derzine ihtiyaç duyarlar. Derz tüm basınca dayanabilmelidir ve aynı zamanda tüm parçaları bir arada tutmalıdır.

Tecrübeli Yaklaşım

VEKKON olarak ürettiğimiz genleşme derzleri, köprü inşaat endüstrisi için genleşme derzleri tasarımı ve imalatı alanında ön plana çıkıyor. VEKKON, Köprü Genleşme Derzi üretiminde Türkiye’nin lider firmalarından biridir. Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan fabrikamız 3500m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 7000 m²’lik bir alanda bulunmaktadır. VEKKON Köprü Genleşme Derzi üretiminde ISO 90001 standartlarına uygun üretim yapmaktadır.
Genleşme derzleri köprü yapısının sürdürülebilirliği için önemli ve kritik bir bağlantıdır. Köprü genleşme derzleri benzeri olmayan ortamlarda çalışır. Yeterli olmayan genleşme derzlerinin etkileri veya uygun olmayan bir sistem seçimi bir köprünün yapısal bütünlüğünü ciddi biçimde zayıflatacaktır. VEKKON, köprü genleşme derzlerinin performansını, korunmasını ve kurulumunu geliştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.
  • Sizler için ürettiğimiz genleşme derzlerinde, müşteri beklentilerini karşılayan, geçerli standartlara uygun, rekabetçi fiyatlarla sunulan ve şirkete kâr sağlayan ürünler veya hizmetler sunmaktır.
  • Fabrika çalışanlarımıza verimli bir şekilde performans göstermeleri için eğitim verme.
  • Sıfır hata ürünleri elde etmek için operasyonlarımızda kaliteyi artırmak için derecelendirmeye kadar sürekli teknoloji.
  • Kalite yönetim sisteminde etkin izleme ve iyileştirme.
  • Tüm çalışanlarımızın taahhüdü.