TR | EN

Köprü Genleşme Derzi İmalatı

Aşırı koşullar ve hava hareketleri altında köprünün yerinden çıkmasını durduran parçaya genleşme derzi denir. Köprü Genleşme Derzi İmalatı yapan firmalar köprüler için özel olarak derzler üretirler. Köprü genleşme derzleri yatağın değiştirilmesine izin vermek için köprü genleşme derzini sökmeye gerek kalmadan işlemin yapılmasına olanak sağlar.

Köprü Genleşme Derzi İmalatı yapan VEKKON Endüstri A.Ş, Türkiye ve dünya genelinde çok sayıda köprü, otoyol ve otopark güvertesinde genleşme sistemleri geliştirdi ve geliştirmeye, kurmaya devam etmektedir. Köprü Genleşme Derzi İmalatı, maliyet açısından etkili, kurulumu kolay ve uzun ve etkili bir sızdırmazlık ömrü sunan yenilikçi bir otoyol ve köprü genleşme derz sistemidir.

Köprü Genleşme Derzi İmalatı karmaşık veya basitçe desteklenen çelik diş köprüsü genleşme derzleri içindir. Paralel dişleri 3 ayaktan tam yol genişliklerine kadar olan uzunluklarda sağlanan bağımsız elemanlardan oluşurlar.

Modüler Genleşme Derzleri

Modüler Genleşme Derzleri

Ürettiğimiz ürünler arasında, büyük Köprü Genleşme Derzi İmalatı bulunmaktadır. Ayrıca paslanmaz çelik körükler ve boru döşeme endüstrisinde ihtiyaç duyulan genleşme derzlerinin çeşitli kategorilerini de tedarik etmekteyiz. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Köprü Genleşme Derzi İmalatı Yapan Firmalar

Köprü Genleşme Derzi İmalatı yapan VEKKON Endüstri A.Ş mühendisleri müşteri özelliklerine göre hem standart hem de özel körükler tasarlarlar. Normları ve standartları koruyarak ileri ve modern üretim teknolojilerini tercih eder.

Yüksek kaliteye sahip genleşme derzleri, vana körükleri ve körük bağlantıları sağlamaktayız. Tecrübeli firmamız Köprü Genleşme Derzi İmalatı, valf körükleri, metal körükler, körük kaplinleri, basınç anahtarı körükleri, eksenel genleşme derzleri, menteşeli genleşme derzleri, üniversal genleşme derzleri, gimbal genleşme derzleri, yanal genleşmeli derzlerin, hat içi basınç dengeli genişlemesinin tasarımı ve imalatı konularında uzmanlaşmıştır.

Köprü Genleşme Derzi İmalatı Nedir?

Ankara’da bulunan esnek genleşme derzlerimizin ne kadar kaliteli olduğu herkesçe bilinir. Şirketimiz, müşterilerin belirlediği kalite standartlarını karşılamak ve bu standartları yakalamak için gayret göstermiştir. Üretim, tedarik, ihracat ve toptan uzman denetim altında üretilen metal körük geniş bir yelpazede ürünler oluşturmaktayız.

Köprü Genleşme için çalışmalarımız sonucunda çeşitli uygulamalarda kullanılabilir ve sıcaklık talebi, basınç ve boyutunda değişiklik gösterebilir hale gelmiştir. Kauçuk genleşme derzleri birçok uygulamada kullanılabilir ve üstün titreşim ve ses nemlendirme özelliği sunar. Genleşme derzlerinde titreşimi emmek, yanlış hizalanmayı düzeltmek, termal değişiklikler için genişlemek ve harekete uyum sağlamak için tasarlanmıştır.

Köprü Genleşme ile, güvenlik, sağlık, çevre, dayanıklılık ve kullanım ömrü ile ilgili birçok uygulamada kullanılmaktadır. Genleşme Derzlerinin normalde kenarları olmaz ve düşük veya daha yüksek basınç ve sıcaklıklarda yanal ve açısal hareketleri absorbe edebilir. Yapım teknikleri nedeniyle  İmalatı, piyasadaki eşdeğer metalik olmayan körelmiş alternatiflere kıyasla nispeten hafiftir.

KÖPRÜ GENLEŞME DERZİ İMALATI İÇİN NEDEN VEKKON ENDÜSTRİ A.Ş?

  • Kaliteli
  • En kısa ve doğru zamanda teslimat
  • Esnek yapı
  • Hevesli çalışma
  • Özel çözüm
  • Güvenilir kaliteli çözümler
  • Taahhüt