TR | EN

Lead Rubber Bearing

Lead Rubber Bearing izolatörlerimizin yüzde doksanında enerji tüketen kurşun çekirdeği var. İzolatördeki kauçuk bir yay görevi görür. Yandan çok yumuşak ama dikey olarak çok serttir.

Yüksek dikey rijitlik, çelik parmaklıklar ile güçlendirilmiş ince kauçuk tabakaları ile elde edilir. Bu iki özellik izolatörün, nispeten düşük sertlikte yanal olarak hareket etmesine, ancak yüksek dikey sertlikten dolayı önemli eksenel yük taşımasına izin verir.

Lead Rubber Bearing Hizmeti

VEKKON Endüstri A.Ş olarak, müşterilerine Lead Rubber Bearing sağlamayı taahhüt ediyoruz. Sağlanan bağlantı, en iyi kalite hammadde ve çağdaş makineler kullanılarak, deneyimli profesyoneller tarafından, iyi donanımlı üretim ünitemizde üretilmektedir.

Lead Rubber Bearing, sert, hava koşullarına dayanıklı, esnek ve %300 uzamaya dayanabilen özel olarak geliştirilmiş bütil kauçuk bileşiklerinden hazırlanır.

VEKKON yapıştırıcı, sistemi etkili hale getirmek içinLead Rubber Bearing beton, asfalt ve diğer yüzeylere yapıştırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Lead Rubber Bearing, normal olarak 1300 mm’ye kadar herhangi bir genişlikte 20 metrelik rulolarla tedarik edilir, gerekirse yapışkan, kapalı hücreli köpük ve çelik plakalar, sağlayabildiğimiz farklı sistemlerin bir parçasıdır.

Lead Rubber Bearing sistemi kimyasal olarak inerttir ve su ve su buharı tamamen etkilenmez. Gömülü derzlerde membran aşınma yüzeyi tarafından tamamen korunur.Lead Rubber Bearing zar, hizmet halindeyken kaybolmaz veya çatlamaz; basit bir tasarım ile kanıtlanmış bileşenler kombinasyonu, sistemin doğal olarak uzun ömürlü olmasını sağlar ve modern bina ve inşaat mühendisliği uygulamalarının gerekliliklerini karşılar.

Rehabilitasyon, betonarme yapıların güçlendirilmesi ve korunması için kapsamlı araştırmalar, açıkça tanımlanmış prosedürler, uzmanların uygulanması ve sistematik kalite kontrolü gereklidir. VEKKON, çok çeşitli inşaat ve mühendislik hizmetleri ile ihtiyaç duydukları uzman tavsiyesi ile mühendisleri, müteahhitleri, danışmanları ve sahipleri sunmaktadır.

VEKKON’un tecrübeli uzmanları, inşaat mühendisliği işlerini, binaları, köprüleri ve endüstriyel yapıları hem mevcut durumu belirlemek hem de restorasyonun tam hizmet şartına getirilmesi için gerekli önlemleri başlatmak için inceleyebilir ve değerlendirebilir. Birçok durumda VEKKON Lead Rubber Bearing uzman ekibi, rehabilitasyon çalışması için yüklenici ve / veya mal sahibi ile irtibat halinde olan proje yönetimini üstlenecektir.

VEKKON Lead Rubber Bearing, köprüler, ofis binaları, konutlar, sanayi binaları, fabrikalar, depolar ve tarihi yapılar için yapısal soruşturma, onarım, güçlendirme ve koruma alanlarının her birinde kapsamlı uzmanlık hizmetleri sunmaktadır.