TR | EN

Modular Expansion Joint Ankara

Köprü yatakları, yüklerin üstyapı ve destekleri arasında aktarılmasını ve hareket ve döndürmeyi sağlamak için tasarlanmıştır. Modular Expansion Joint Ankara üreticisi VEKKON  her bir tasarımın üç farklı rulman çeşidinden birinde mevcut olan bir dizi rulman geliştirmiştir: Sabit rulmanlar, kılavuz rulmanlar ve serbest rulmanlar, bir yapının işlevine uyacak şekilde farklı çeviri ve dönme hareketi yapmalarına izin verir.

Modular Expansion Joint Ankara İmalat

VEKKON’un taşıma değerlendirme ve değiştirme servisi, köprü taşıyan üretici olarak seçkin konumunu, paletleme sistemleri tasarımında, tedarikinde ve işletilmesinde ve derz dolguları ve epoksiler gibi uzman inşaat kimyasallarının bilgisiyle birleştirir. Buna ek olarak, hidro-tahribat ve elmas sondajı gibi köprü yataklarının değiştirilmesinde genellikle gerekli olan işlemler Modular Expansion Joint Ankara üreticisi VEKKON tarafından pakete sunulur.

Modular Expansion Joint Ankara, yapının işlevine uyacak en uygun ve verimli yatağın seçilmesini ve rulman etekleri ve korozyona karşı koruma, monte edilmiş su terazileri, ön ayarlama ve çapa türleri gibi performansına fayda sağlayacak ek ürün ve hizmetler sağlayabilir.

Modüler Genleşme Derzi

Modüler Genleşme Derzi

Köprü Bağlantı Elemanları, genleşme derzleri, köprü bakım ve onarım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VEKKON Endüstri A.Ş, çok sayıda uygulama için Modular Expansion Joint ve hortumları üretmektedir. Üretim, endüstriyel olarak üretilen standart genleşme derzlerinden, özellikle de bireysel gereksinimleri karşılamak için üretilen genleşme derzlerine kadar uzanır.

Modular Expansion Joint Ankara için uygulama alanları

  • Sıcaklık ile ilgili uzunluk değişikliklerinin boru iş sistemlerinde emilmesi
  • Bağlantılarda kuvvet ve momentlerin azaltılması
  • Bileşenler arasındaki göreceli hareketlerin telafi edilmesi
  • Temelin emilmesi ve yeraltı suları
  • Titreşim ve salınımların modellenmesi
  • Montaj hatalarının telafisi
  • Bağlantı parçaları için uzatma parçaları
VEKKON olarak ürettiğimiz genleşme derzleri, köprü inşaat endüstrisi için genleşme derzleri tasarımı ve imalatı alanında ön plana çıkıyor. VEKKON, Modular Expansion Joint Ankara üretiminde Türkiye’nin lider firmalarından biridir. Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan fabrikamız 3500m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 7000 m²’lik bir alanda bulunmaktadır. VEKKON Köprü Genleşme Derzi üretiminde ISO 90001 standartlarına uygun üretim yapmaktadır.
Genleşme derzleri köprü yapısının sürdürülebilirliği için önemli ve kritik bir bağlantıdır. Köprü genleşme derzleri benzeri olmayan ortamlarda çalışır. Yeterli olmayan genleşme derzlerinin etkileri veya uygun olmayan bir sistem seçimi bir köprünün yapısal bütünlüğünü ciddi biçimde zayıflatacaktır. VEKKON, köprü genleşme derzlerinin performansını, korunmasını ve kurulumunu geliştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.