TR | EN

Modüler Genleşme Derzi

Modüler Genleşme Derzi, genleşme derzleri, köprü bakım ve onarım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VEKKON Endüstri A.Ş, çok sayıda uygulama için Modüler Genleşme Derzi ve hortumları üretmektedir. Üretim, endüstriyel olarak üretilen standart genleşme derzlerinden, özellikle de bireysel gereksinimleri karşılamak için üretilen genleşme derzlerine kadar uzanır.

Modüler Genleşme Derzi Üretimi

Modüler Genleşme Derzi önemli ölüde talep eder ve bunları aşmak zorundadır. Uzun yıllar hizmet ömrü sunmaktayız. Tasarımı su geçirmez Genleşme derzi yıllar boyunca sorun çıkarmadan kullanılabilir.
Modüler Genleşme Derzi adından da anlaşılacağı üzere, modüler bir sistem, özel bağlantılar için kanıtlanmış bileşenlerden oluşturulmuş ihtiyaçlardan oluşmuştur.

Bu süreçte temel değişken, hareket aralığına uymalıdır.
Eklemin her bir boşluğu ve Sızdırmazlık profili, maksimum boşluk açıklıklarına izin verir.

Modüler Genleşme Derzi her yönde hareketlere izin verir ve aynı zamanda,
her eksene uyum sağlayabilir. Modüler Genleşme Derzi elastik kontrol sistemi, geniş çapraz ve dikey yerleştirilmesi kısıtlamaya neden olmaz.
Gerekirse, eklemin destek kutuları bir trapez şekli ile tasarlanabilir eklemin çapraz hareketini artırmak için boyuna uyması için kapasite
hareket kapasitesi sağlar. Bu durumda, eklemin destek çubukları
45 dereceye kadar döndürebilir.

Köprü mühendisliğindeki kapsamlı tecrübesiyle Modüler Genleşme Derzi üreticisi VEKKON, değerlendirme ve geçici iş tasarımından tedarik ve kuruluma kadar köprü yatakları tasarımı, imalatı ve montajı için bir ‘tek elden servis’ sağlayabilir.

Yüksek mukavemetli çelik tendonlar beton yerleştirilmeden önce kanallara veya kovanlara yerleştirilir. Modüler Genleşme Derzleri beton güçlendikten sonra, servis yükleri uygulanmadan önce tendonları çekerek ve betonun dış kenarlarına demirleyerek gerginlik uygulanır.

Modüler Genleşme Derzi ve Post-germe

VEKKON Endüstri A.Ş yıllardır post-germe yeniliğin ön saflarında yer alıyor ve şimdi yüksek performans ve dayanıklılığı birleştiren en yeni Modüler Genleşme Derzleri ve post germe sistemleri sunuyor.

Gerdirme tekniği aşağıdaki alanlara uygulanabilir:

  • Köprü iskele ve iskele
  • Nükleer sınırlayıcı gemiler
  • Sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) depolama tankları
  • Açık deniz platformları
  • Rüzgar türbin kuleleri

Modüler Genleşme Derzi, köprü kalıcı kablolarda dünya lideri olup üstün yorulma direnci, korozyona karşı koruma, kolay kontrol ve kolay değiştirme sağlayan Modüler Genleşme Derzleri ve kablo teknolojisine sahiptir.